Nimbusa.com Ortaklık Şirketi ("nimbusa.com", "Biz" ve / veya "Bize"), nimbusa.com ("Web Sitesi") web sitesinde alışveriş yaparken bu sayfada belirtilen şartlara ve koşullara tabi olarak size ürün satmaktadır. Web sitesini kullanmadan önce lütfen bu şartları ve koşulları dikkatle okuyun.

Kullanıcı Hesabı


Güvence ve güvenlik için, her müşterinin varsayılan olarak yalnızca bir kayıtlı hesap oluşturmasına izin verilir. Birden fazla hesap oluşturmaya çalışan müşteriler için, daha önceden bildirimde bulunmaksızın hesapları askıya alma hakkını saklı tutarız.

Gümrük mevzuatına uygun olarak, müşteriler geçerli ve doğru veriler sağlamalıdır. Tüm alıcı isimleri, adres ve ödeme yapan adları geçerli olmalıdır. Müşteriler, nimbusa.com'a sağladıkları verilerin doğruluğundan sorumludur. Herhangi bir bilginin yanlış olması ve herhangi bir sevkiyatın veya teslimatın veya gümrüklemenin yapılmaması durumunda, Nimbusa.com sorumlu tutulmayacaktır ve bu gibi durumlarda herhangi bir tazminat sunmayacaktır.

nimbusa.com her zaman yasalara uyacaktır ve kullanıcılara aynı şeyi yapmalarını hatırlatırız.

Sipariş


Ürün tanımlarının, özelliklerin ve fiyatlandırmanın doğruluğunu sağlamak için her türlü çaba sarf edilmesine rağmen, hataların ortaya çıktığı durumlar olabilir. Böyle bir durum meydana gelirse, nimbusa.com siparişinizi kabul edemez. Bir hata durumunda, eksiksiz bir açıklama ve düzeltilmiş bir teklifle iletişime geçilecektir. Gösterilen bilgiler, onaylanmış bir teklif olarak değil, davet olarak kabul edilir. Sözleşme, malların tedariki ile teyit edilir.

Bazı ürünlerimizin popülerliği ve / veya tedarik kısıtlamaları göz önüne alındığında, nimbusa.com satın alınabilecek ürün sayısını sınırlamak zorunda kalabilir. Nimbusa.com, sipariş verdikten sonra bile, herhangi bir zamanda satın alınabilecek miktarları değiştirme hakkını saklı tutar.

Her iki taraf da, sipariş gönderildikten sonra taşımanın üçüncü taraf lojistik şirketinin sorumluluğunda olduğunu kabul eder. Bu aşamada, ürünün / ürünlerin tam sahipliği alıcıya aittir; Nakliye sırasında tüm ilgili sorumluluk ve riskler alıcı tarafından karşılanacaktır.

Sipariş İptal


Müşteriler siparişleri gönderilmeden önce herhangi bir zamanda iptal edebilirler; lütfen müşteri destek hattına başvurun. Ancak, sipariş gönderildikten sonra sipariş iptal edilemez, değiştirilemez veya iade edilemez. Paketi aldıktan sonra Garanti ve İade politikamız devreye girer.

Nakliye ve Teslimat


Siparişinizin gerçek teslimatı, tesislerimizi terk ettikten sonra Nimbusa.com'un kontrolünün ötesinde pek çok etkinlikten etkilenebileceğinden, müşterilere satın aldıkları eşyayı bir özel durumda veya bir etkinlikte, doğum günü gibi, kullanmayı diliyorsalar, iyi bir zamanlamayla peşinen sipariş vermelerini tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte, kusursuz bir alışveriş deneyimi sağlamak için sizinle birlikte çalışacağız.

Gönderi garantisi olmayan siparişler, Nimbusa.com'un sorumluluğunda olmayacak ve nakliye işlemi sırasında müşteri kendi paketi için tüm sorumluluğunu üstlenecektir.

Nimbusa.com, Nimbusa.com'un siparişinizi onayladığı, ancak daha sonra sipariş edilen ürünü sağlayamayacağını farkettiğinde bazı durumlar olabilir. Sipariş ettiğiniz bir ürünü zamanında temin edemediğimiz takdirde, nimbusa.com müşterileriyle iletişime geçerek siparişi iptal etme ve satın alma maliyetini tam olarak iade etme teklifinde bulunur.

Teslimat işlemini mümkün olduğunca basit hale getirmeye çalışıyoruz ve siparişinizi evinize ya da iş yerinize gönderebiliyoruz. İmzalar teslimatta gerekli olduğundan, hızlandırılmış nakliye yöntemleri haricinde tüm nakliye yöntemleriyle kargo şubelerine de gönderilebilir. Bu tür ekspres kargolar sadece fiziksel adreslere teslim edilebilir.

Nakliye ve teslimat saatleri pazartesiden cumaya kadar iş günlerinde hesaplanır. Yılbaşı veya bayram tatilleri gibi büyük tatillerde, lütfen ekstra teslimat süresine izin verin. Bu özel günlerde olası gecikmeleri yansıtacak bildirimler yapacağız.

Müşteriler, eksiksiz ve doğru gönderim adresleri sağlamaktan sorumludur. Bir paket gönderildikten sonra Nimbusa.com gönderim adresinizde değişiklik yapamaz ve Nimbusa.comv eksik veya hatalı adresler nedeniyle kaybedilen paketlerden sorumlu değildir.

Nakliye şirketleri tarafından "teslim edildi" olarak bildirilen tüm siparişler teslim edilir. Bu durumda Nimbusa.com teslimattan sorumlu tutulamaz.

Herhangi bir nedenden dolayı teslimat başarısız olursa ve gönderilen adres müşteri tarafından verilen doğru adres ise, Nimbusa.com iade edilen bir paketten sorumlu tutulamaz.

Müşteri siparişleri ne olursa onu kargoluyoruz. Müşteri yanlış sipariş verdiyse müşterinin yanlış ürünü almasından sorumlu tutulamayız.